PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tiranė, shes Televizor "BUTRINTI", bardh e zi, prodhim shqiptar 2000 EuroTregtari
03.08.2023, 15:59
Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar nė Uzinėn e Radio Televizorave Durrės. TV ėshtė nė gjendje pune dhe ėshtė i mirėmbajtur. Ēmimi ėshtė 2.000 Euro. TV shitet pėr koleksionistė dhe kineastė qė duan tė bėjnė filma tė para viteve '90, por mbase dhe diku mė pas. Kush ėshtė i interesuar ta blejė, tė telefonojė ose tė lėrė mesazh nė kėtė numėr : Cel. : 067 48 78 225.