PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane,kerkoj pune si mesuese private matematikeD.FILJA
12.09.2023, 14:28
Kerkoj pune si mesuese matematike ne qender kursi ose mesuese private,per provimin e lirimit , te matures ,per provimin e lishences ose zgjidhje tezash te fakultetit. Jam diplomuar ne FSHN Tirane,master AML Matematike dhe e lishencuar. Kam eksperience pune per te gjitha klasat e arsimit baze dhe te mesem . Gjithashtu punoj ushtrime per olimpiada .

Cel. : 0698564260