PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune punonjes part time ne qender internetianxhela
28.02.2006, 12:17
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Kerkoj nje punonjes per qendren e internetit. Orari 17:00-21:30
Duhet te kete njohuri te mira ne kompiuter internet sherbimet qe ofron nje qender interneti dhe te dije anglisht.
Personat e interesuar mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit.
Faleminderit.

Cel. : 0682067645