PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė kėrkohet Inxhinjer ElektronikTHG Shpk
27.02.2006, 14:45
lloji i njoftimit. : kėrkohet

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

"THG" sh.p.k. eshte distributori eskluziv i Birres Foster's ne Shqiperi po kerkon kandidate ambicioze dhe dinamike per pozicionin e:

Inxhinjerit Elektronik
Per linje prodhimi ushqimore

KERKESAT:


Diploma e Universitetit

Te njohe mire paketen Office

Gadishmerine per te punuar me ore te zgjatura

Eksperience pune mbi 5 vite ne fushen e Linjes se Prodhimit Ushqimor

Iniciative dhe deshire per te zgjidhur problemet

Pune ne grup

Ju lutem dergoni aplikimin te shoqeruar me CV dhe nje fotografi dokumentash, diplomen dhe kualifikimet e ndryshme qe mund te keni ne adresen:

"Zayed Business Centre"
Rr. Sulejman Delvina, Tirana
Kati VII, Albania
CV duhet te dorezohen deri me 28.02.2006
Tel: +355 4 229 621
Fax: +355 4 229 287
E-mail: Human_Resources@thg-shpk.com