PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune Sekretare/PerkthyesesME Tirana
02.02.2006, 17:55
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ofroj nje mundesi punesimi ne pozicionin e sekretare/perkthese per te punuar ne nje zyre konsulence.

Kriteret e pozicionit jane:

Te kete perfunduar arsimin e larte, dega frengjisht (Diplome e IFG eshte avantazh)
Te kete eksperience pune si perkthyese nga shqip ne frengjisht dhe anasjelltas
Mosha e preferuar, deri ne 35 vjeē.
Personat e interesuar luten te dergojne nje CV (shqip ose frengjisht) deri ne daten 10 shkurt ne adresen: metirana@albaniaonline.net

Tel. : 234266

Fax. : 234266