PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune kamarier dhe banakierArtan
21.01.2006, 14:09
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Jemi nje bar serioz ne qender te bllokut .
Kerkojme nje banakier - kamarier me pervoje pune mbi 25- vjeē.
Kushtet e punes sh.te mira dhe page e kenaqeshme.

Tel. : 222044

Cel. : 0682596047