PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekesore & klinikePages : [1] 2

 1. Tirane, shes Panoramex orthopantomograph 10, cmimi okazion 1000 euro
 2. Durres, shes pajisje mjekesore Puls Oksimeter Origjinal 3.000 Leke
 3. Shitet karroce per personat me aftesi te kufizuar 65.000 leke
 4. Tirane, shes Poltron dentar 100.000 Leke
 5. Tirane, shes poltron dentar 1.500 Euro
 6. Peshore farmacie
 7. Tirane, shes Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite 6.999
 8. Shqiperi, shes pajisje mjeksore Eko Hp Sonos 4.500 cmimi 3.300 Euro i diskutueshem
 9. Shes pajisje mjeksore Eko Philips HD7 - 6.200 Euro
 10. Tirane, shes Aparate Oksigjeni prodhim AMERIKAN
 11. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate CPAP
 12. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Aerozoli
 13. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring I RI 400 Euro
 14. Durres, shes pajisje TERMOMETER DIXHITAL 1.500 Leke
 15. Durres, Shitet kabineti dentar i konpletua 1900 Euro (Aleksander Goga)
 16. Tirane, shes pajisje dentare shitje e plote apo pjeseshme 45.000 Leke
 17. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni perfecto 2, cmimi 400 Euro
 18. Tirane, shes pajisje dentare unit dentar 50.000 Leke
 19. Tirane, shes kabinet Unit dentar portable me rrota Amerikan Adec 220 volt, 800 Euro
 20. Tirane, shes Medikamente 20 Euro
 21. Shkoder, Shiten Aparatura Laboratori Mjekesore
 22. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek
 23. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek
 24. Tirane, shes pajisje mjekesore Euro
 25. Tirane, shes krevat fisioterapie, masazhi 16000 Leke
 26. Tirane, shes krevat krevat fisioterapie, masazhi 15.000 Leke
 27. Tirane, shes Karroce per invalide / te moshuar - E RE 12.000 Leke
 28. Tirane, shes Pedan per Invalid, 200 Euro
 29. Tirane, shes mjete invalidi Aparat Degjimi Phonak - Bolero Q50-SP 300 Euro
 30. Tirane, shes Dyshek dhe Jastek nugabest kurativ i RI 840 Euro
 31. Servis , riparime aksesorėsh dhe aparatura dentare
 32. Tirane, shes pajisje mjekesore biomikroskop Slit Lamp Rodenstock RO2000 1.300 Euro
 33. Tirane, shes pajisje radiologjie eko ultrasound shimatzu 999 Euro
 34. Tirane, shes Ultrasound ECHO Eko ultrasound siemens me 3 sonda 1.800 Euro
 35. Gjirokaster, shes pajisje mjekesore
 36. Shitet Grafi dentare Panorameks i vitit 2015, 8.000 €
 37. Tirane, Shitet Karroce Ortopedike Profesionale 17.000 Leke
 38. Tirane, shes pajisje laser Endolift 4.000 Euro
 39. Tirane, shes Paisje Hydrafacial - shumėfunksionale hydra fytyre 500 Euro
 40. Tirane, Shiten Krevate Spitalor OKAZION
 41. Shitje aparatura mjeksore - Scaner Rezon
 42. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni (philips) 250 Euro
 43. Shes Traksion vertebral bashke me krevat- 1.200 Euro
 44. Tirane, shes pajisje laser 10.000 Euro
 45. Tirane, shes solar 3.000 Euro
 46. Tirane, shes pajisje dentare 40.000 Leke, i diskutueshem
 47. Durres, Shiten paisje per zyre kardiologjie. 1Eko, 3 EKG, tavoline zyre, rafti, krevat, dhe aksesoret e paisjeve 2.000 Euro
 48. Tirane, shitet pajisje mjekesore Cardiac Stress test 12.000 Euro
 49. Tirane, shes Krevati Terapeutik i Nuga Best 1.500 Euro
 50. Tirane, shes poltron dentar 300.000 Leke