PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekesorePages : [1] 2

 1. Tirane, - APARATE DEGJIMI te markes Widex, DANIMARKE
 2. Tirane, shes Krevat lindje ose vizite 350 Euro
 3. Tirane, Shiten Panoramex / Ortopan NEWTOM GO 2D 12.500 Euro
 4. Tirane, shes pajisje dentare 170.000 Leke
 5. Tirane, shes pajisje mjekesore Mbėshtetėse gjuri me stabilizues 12.000 Leke
 6. Elbasan, shes pajisje mjekesore Shitet Produkt per Dobesim! 580 Euro
 7. Elbasan, shes pajisje mjekesore Shitet Masazhues Me Gure Tormaniumi 580 Euro
 8. Elbasan, shes pajisje masazhi Shitet Produkt per Shqetesimet Muskulare 580 Euro
 9. Tirane, Shes dy pompa gjiri elektrike te Philips Avent 22.000 Leke
 10. Tirane, shes pajisje mjekesore APARAT OKSIGJENI+ AEROSOL, ELEKTRONIK, 1.300 Euro
 11. Tirane, Shes Aparatura per Sallon Bukurie, SPA, Klinike Mjekesore, Qender Estetike 9.900 Euro
 12. Tirane, shes poltron dentar 3.999 Euro
 13. Durres, shes pajisje mjekesore OKAZION 1.900 Euro
 14. Tirane, shes Paisje per trajtimin e semundjeve te Prostates 500 Euro
 15. Tirane, shes Panoramex orthopantomograph 10, cmimi okazion 1000 euro
 16. Durres, shes pajisje mjekesore Puls Oksimeter Origjinal 3.000 Leke
 17. Shitet karroce per personat me aftesi te kufizuar 65.000 leke
 18. Tirane, Shitet Grafi Dentare Panorameks Carestream Kodak 2D/2D+, 10.000 €
 19. Tirane, shes Poltron dentar 100.000 Leke
 20. Tirane, shes poltron dentar 1.500 Euro
 21. Peshore farmacie
 22. Tirane, shes Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite 6.999
 23. Tirane, shitet Paterice mbajtese invalidi 3.000 Leke
 24. Shqiperi, shes pajisje mjeksore Eko Hp Sonos 4.500 cmimi 3.300 Euro i diskutueshem
 25. Shes pajisje mjeksore Eko Philips HD7 - 6.200 Euro
 26. Gjirokaster, shes pajisje mjekesore
 27. Tirane, shes Aparate Oksigjeni prodhim AMERIKAN
 28. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate CPAP
 29. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Aerozoli
 30. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring I RI 400 Euro
 31. Durres, shes pajisje TERMOMETER DIXHITAL 1.500 Leke
 32. Durres, Shitet kabineti dentar i konpletua 1900 Euro (Aleksander Goga)
 33. Tirane, shes pajisje dentare shitje e plote apo pjeseshme 45.000 Leke
 34. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni perfecto 2, cmimi 400 Euro
 35. Tirane, shes pajisje dentare unit dentar 50.000 Leke
 36. Tirane, shes kabinet Unit dentar portable me rrota Amerikan Adec 220 volt, 800 Euro
 37. Tirane, shes Medikamente 20 Euro
 38. Shkoder, Shiten Aparatura Laboratori Mjekesore
 39. Shes poltron dentar Dentmak i ri 2.300 euro
 40. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek
 41. Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek
 42. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.200 Euro
 43. Tirane, shes pajisje mjekesore Euro
 44. Tirane, shes krevat fisioterapie, masazhi 16000 Leke
 45. Tirane, shes krevat krevat fisioterapie, masazhi 15.000 Leke
 46. Tirane, shes Karroce per invalide / te moshuar - E RE 12.000 Leke
 47. Tirane, shes Pedan per Invalid, 200 Euro
 48. Tirane, shes mjete invalidi Aparat Degjimi Phonak - Bolero Q50-SP 300 Euro
 49. Tirane, shes Dyshek dhe Jastek nugabest kurativ i RI 840 Euro
 50. Servis , riparime aksesorėsh dhe aparatura dentare