PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekesore & klinikePages : 1 [2]

 1. Shitje aparatura mjeksore - Scaner Rezon
 2. Shitje aparatura mjeksore - Scaner Rezon
 3. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat oksigjeni (philips) 250 Euro
 4. Shes Traksion vertebral bashke me krevat- 1.200 Euro
 5. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.200 Euro
 6. Tirane, shes pajisje dentare Poltron Dentar cmimi 60.000 leke te reja
 7. Tirane, shes pajisje sterilizuese Autoclave 300 Euro
 8. Tirane, shes pajisje sterilizuese Autoclave Cominox 18B Dynamica 70.000 Leke
 9. Tirane, shes poltron dentar 300.000 Leke
 10. Tirane, shes pajisje dentare Amalgamator 180.000
 11. Tirane, jap me qera pajisje mjekesore, kepuce per thyerje kembe 3.000 Leke
 12. Tirane, shes pajisje laser 10.000 Euro
 13. Tirane, shes solar 3.000 Euro
 14. Tirane, shes pajisje masazhi Shitet... SAUNA / Dush 2n1 -650 Euro
 15. Tirane, shes Paisje masazhi profesionale 400 Euro