PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Ndermjetesi Av. Adriatik SALLAHU / Tirane
 2. Tirane, - Studio KOntabiliteti
 3. Fier, ofroj sherbime financiare ne mbajtjen e dokumentacionit dhe deklarimin e sherbimeve si vijon
 4. Tirane, Punime tema diplome dhe detyra kursi
 5. Tirane, - makina me qera
 6. Kompania LR Health& Beauty kerkon bashkepunetore!
 7. Berat, - Vaj ulliri bio
 8. Tirane, - Kryejm rikonstruksjone te ndryshme ndertimi ne shtepia
 9. Tirane, riparime elektrike hidraulike rregullime dyersh dhe dritare riparime ne mure suva, pllaka
 10. Produkte Herbalife Bimore per Dobesim,Tonifikim,Shtim Peshe etj.
 11. Tirane, kerkohet part time Elektricist
 12. Tirane, njoftim Qėthje nga shtepia 400 Leke
 13. Tirane, Per te gjithe te interesuarit qe kerkojne ndihme per te aplikuar ne Ambasaden Amerikane dhe Angleze
 14. Fier, Grupi i gatshem "Bojaxhinjte e Fierit"
 15. Tirane, Ofrojme perkthime zyrtare ne Gjuhen Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht
 16. Tirane, - Shes program testues per Autoshkolla, sipas standarteve
 17. Ndertim dyqan online + konsulence
 18. Tirane, - Shiten moblije dhe pajisje komplet call centeri
 19. Berat, ofrojme sherbime Noterie
 20. Tirane, ofrohet part time Mesues Teorie Autoshkolle
 21. Tirane, - SHERBIM e albania
 22. Vlore, asistence per mirembajtje rrjeti dhe servise kompjuterash
 23. Tirane, - Dyer sigurie Italiane.
 24. Tirane, - MSSC eshte distributori zyrtar i pistoletave Glock per Shqiperine
 25. Tirane, Sherbime elektrike.
 26. Tirane, sherbime per call center
 27. Korce, - Shes fustane veshje nuserie vello
 28. Tirane, - Rroba te perdorura Italiane
 29. Tirane, ofrojme Office Hub
 30. Tirane, - Sherbime IT
 31. Tirane, - Sherbime IT
 32. Tirane, - Sherbime IT
 33. Tirane, - Ofrojme radio on line
 34. Tirane, - OFROJME SHERBIME ADMINISTRIMI TE PALLATEVE DHE KOMPLEKSEVE
 35. Tirane, - sherbime kontabiliteti
 36. Tirane, Okazion!! Shitet biznes Call Center 3.000 Euro, ose jepet me qera.
 37. Durres, - Jolly DeeJay - Shėrbim DJ Pėr Eventin Tuaj
 38. Tirane, - sherbime/mjete
 39. Ulje 30% per sherbime Dentare
 40. Sherbime finance
 41. Tirane, ofrohet Ndertim WEBSITE
 42. Ofrohen Sherbime Ekonomi-Finance
 43. Tirane, - TRAJNIM PROFESONAL - AGJENT TURIZMI
 44. Tirane, bojaxhi profesionist
 45. Tirane, - Sherbime Konsulenece ne Projektim Vilash
 46. Tirane, - Oferte dentare per ju qe po lexoni kete email
 47. Tirane, Agjensi Imobiliare
 48. Shqiperi, - Plan autokontrolli HACCP per restorante
 49. Pjese kembi origjinale, te inportuara nga Gjermania
 50. Tirane, - Ofroj lista business & consumer per call center italisht 300 euro