PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerjePages : [1] 2 3 4 5 6

 1. per te rritur shanset ne shitje
 2. Lezhe, shes Llampe T11 12V BA9S Bright White 5050 SMD 5 LED Viti 2017, 100 Leke
 3. Lezhe, shes Bateri Makine 75AH Topla Viti 2015, 30 Euro
 4. Tirane, kerkoj testato per makine chevrolet matiz motorr 1.0 benzin 4 pistona
 5. Durres, shes makine Navigator mercedez Viti 2005, 300 Euro
 6. Shes KASETOFON DEH-629 USB/SD 5.490 Leke
 7. Tirane, shesim xhupa sportiv dhe Klasik te kategorise PRO "SPIDI"
 8. Tirane, shesim Kaske Motori "SCOTLAND" per levizje ne qytet, 5400 Leke.
 9. Tirane, shesim Kaska Motori per femra te markes "RODEO DRIVE" 85 Euro.
 10. Tirane, Shesim Aksesore te markave me te mira per motore 8 Euro
 11. Tirane, Shesim kaska motori te masave S dhe XS me 15 dhe 20% ULJE.
 12. Tirane, shes kasetofon makine 10 Euro
 13. Tirane, shesim veshje PROFESIONALE kundra shiut dhe eres per motora me 30% ULJE.
 14. Tirane, MEGA-ULJE, 30% skonto mbi te gjitha kaskat e motorave.
 15. Tirane, RIder Style po rinovohet, erdhen MEGA-ULJET deri ne 30% ulje mbi te gjitha produktet e dyqanit.
 16. Tirane, shesim dorashka me gishta te prere, 100% LEKURE per motora, bicikleta dhe palester.
 17. Tirane, shesim dorashka dhe aksesore PROFESIONALE per motora me 30% ULJE.
 18. Tirane, shesim xhupa profesionale per motorista te markes "TUCANOURBANO"
 19. Tirane, shes disk dhe gome 21-she Harley-Davidson
 20. Tirane, shesim Kaske Motori RETRO VINTAGE "Lucky 13" te markes Italiane "ORIGINE".
 21. Tirane, shesim Kaske Motori "RELIC OUTLAW" te markes Italiane "ORIGINE".
 22. Tirane, shesim Kaske Motori "8 Baller" te markes Italiane "ORIGINE".
 23. Tirane, shesim Kaske Motori Modulare te markes Italiane "ORIGINE".
 24. Durres, shes makine Volkswagen PASSAT Viti 2003, 300 Euro
 25. Durres, shes MOTORR W124 BENZINE 75000KM Viti 1992, 250 Euro
 26. Tirane, shes Kapake Celesi Vw Me 3 Butona 1.500 Leke
 27. Tirane, shes/nderroj Pasqyre _e djathte_E-class W210_origjinale_Viti 2001,
 28. Gllogovc, blej makine Mercedes-Benz cls 350 Viti 2012, 30.000 Euro
 29. Tirane, shes makine GMC Viti 2016, 6.000 Leke
 30. Tirane, shes makine Peugeot peugeot Viti 2003,
 31. Tirane, shes 35.000 Leke
 32. Lezhe, shes makine Fener Viti 2004, 100 Euro
 33. Durres, shes Amplifier harman becker mercedes,CLS,CLA,GL 300 Euro
 34. Lezhe, shes makine Pomp Nafte Per Golf 4 Viti 2001, 1 Euro
 35. Lezhe, shes makine Bateri FIAMM 70 Viti 2016, 35 Euro
 36. Lezhe, shes xhip Bateri Bergher 100 Viti 2016, 49 Euro
 37. Durres, shes Kit volanti BMW Viti 2004,
 38. Tirane, shes Laptop 550 Leke
 39. Tirane, shes Pjese kembimi te te gjitha llojeve (Yrshek)
 40. Tirane, shes Amortizatore te pare fiat punto 2000-2005 ne gjendje shum te mire
 41. Tirane, ofroj Zhbllokim i MMI per Audi(video/tv edhe ne levizje) 3.000 Leke
 42. Tirane, shes makine Pjese kembimi te perdorura tirane 12.345.677
 43. Tirane, shes LLAMPA LED H7
 44. Tirane, shes Fener Peugeot 307 2008
 45. Keni menduar te shisni makinėn tuaj?
 46. Tirane, Ofroj lyerje automjetesh, lucidime, drejtime llamarine,ngjitje plastike
 47. Aktivizoj me kompjuter opsione te ndryshme shume interesante ne makinat VW & AUDI 1999-2010
 48. Tirane, shes dy makina benx mercedes te perdorura per pjese kembimi
 49. Gjermani - Tiranė, SHESIM MAKINA MIKROBUSE FORISTRADA TE NDRYSHME Transpor Makinash Gjermani Shqiperi
 50. Tirane, shes makine Impiante me hidrogjen 3500-4500cc ->1050€ 1.050 Euro