PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerjePages : 1 2 3 [4] 5 6

 1. Tirane, shes XHAM PER SUZUKI INTRDUER LC1500 , 100 Euro
 2. Durres, Pjesė kembimi Per Autovetura AMERIKANE
 3. Tirane, kerkoj Tapiceri (Sedilje) Viti 2002, 100 Euro
 4. Tirane, shes Solucion per pastrimin e fenereve te makines 499 Leke
 5. Tirane, shes Pasqyre me kamera te integruar 4.499 Leke
 6. Shiten 2 Stopa Gjysem Led Dhe 2 Pasqyra Maskarine Avangard
 7. Tirane, shes Amplifikator JBL Subwoofer Pioneer 10.000 Leke
 8. Tirane, - Auto Bresha
 9. Tirane, shes pjese per nisan murano Viti 2006, 600 Leke
 10. Tirane, shes Filtrat pėr uje teknologjik 120.000
 11. Kontaliter per lende djegese (solar)
 12. Radiator Golf 5
 13. POMPE ITALIANE E RE PER HEDHJE BETONI TE LEHTESUAR. Cmimi okazion 5000 euro
 14. Shiten makineri per riveshjen e gomave
 15. Pjese kembimi,Suzuki TL. Kawasaki WN, Intruder 800, Bmw C1. Etj...
 16. Durres, Shiten pjese Bmw seria 3 dhe 5
 17. Durres, Shitet kompresor per fryerjen e gomave Mercedes Benz50 Euro
 18. Durres, Shiten stopa led per mercedes benz S221 nga viti 2005-2013, 130 Euro
 19. DVD Navi 7 inch +Kamera VW Golf Passat Touran etj
 20. NAVI, DVD 8 inch Touchscreen + Kamera per VW,Skoda,Seat
 21. NAVI, DVD 8 inch + Kamera per VW Passat,Golf,Touran,Polo etj...
 22. Tirane, shes CD Golf 5/6 4.000 Leke
 23. Durres, POMPA INJEKTORE
 24. Pompist Diesel
 25. Tirane, Shiten ferrota te perparme per audi a8 viti 2010-2017, 50€
 26. Tirane, shes DVD Golf 5/6 4.000 Leke
 27. Durres, shes pjese makinash
 28. Tirane, shes makine Pjesė pėr Volkswagen Passat B 5.5 2002 Viti 2002, 1 Leke
 29. Tirane, shes xhip Volkswagen Tiguan R-Line per pjese Viti 2010, 1 Leke
 30. Tirane, sherbime per makinen
 31. Tirane, shes makine Volkswagen Passat B7 viti 2012 per pjese Viti 2012, 1 Euro
 32. Pastrim Feneresh
 33. Erresimi i Xhamave
 34. Pastrim Kondicioneri
 35. Mbushje me gaz AC
 36. Tirane, shes makine Tė reja: Dorezė dere e brendshme shoferi Viti 2000, 1 Leke
 37. Tirane, shes makine Audi A3 benzinė i per pjese Viti 2002, 1
 38. Tirane, shes makine Kornizė kase kasetofon navi Benz W203 Viti 2002, 1 Leke
 39. Tirane, shes makine Bobinė pėr Volkswagen, Audi, Skoda, Seat Viti 2020, 1 Leke
 40. Tirane, shes makine Volkswagen Touran viti 2005 1.6 FSI Viti 2005, 1 Leke
 41. Adaptor Marrės AUX-Bluetooth 3.5 mm Per Makine
 42. Mbajtėse celulari me magnet pėr makinė
 43. Tirane, shes makine Volkswagen Golf 6 viti 2011 2.5 benzinė Viti 2011, 1 Leke
 44. Tirane, shes makine Ēelės dritash me auto pėr Volkswagen 1 Leke
 45. Tirane, shes makine Ford Fusion viti 2005 per pjese kembimi Viti 2005, 1
 46. Tirane, shes makine Pasqyrė e re elektrike pė Golf 4 3.000 Leke
 47. Tirane, shes makine Toyota Yaris viti 2007 pjese kembimi Viti 2007
 48. Tirane, shes makine Toyota Yaris viti 2003 pjese kembimi Viti 2003, 1 Leke
 49. Tirane, shes makine Bobinė pėr Volkswagen Golf 4, Golf 5, Go Viti 2020, 1 Leke
 50. Tirane, shes makine Toyota Yaris viti 2007 pjese kembimi Viti 2007, 1 Leke