PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerjePages : 1 2 3 [4] 5

 1. Tirane, shes XHAM PER SUZUKI INTRDUER LC1500 , 100 Euro
 2. Durres, Pjesė kembimi Per Autovetura AMERIKANE
 3. Tirane, kerkoj Tapiceri (Sedilje) Viti 2002, 100 Euro
 4. Tirane, shes Solucion per pastrimin e fenereve te makines 499 Leke
 5. Tirane, shes Pasqyre me kamera te integruar 4.499 Leke
 6. Shiten 2 Stopa Gjysem Led Dhe 2 Pasqyra Maskarine Avangard
 7. Tirane, shes Amplifikator JBL Subwoofer Pioneer 10.000 Leke
 8. Tirane, - Auto Bresha
 9. Tirane, shes pjese per nisan murano Viti 2006, 600 Leke
 10. Shiten disqe frenash te para ,te perdorura ,per infiniti FX35 ose Nissan murrano ,viti 2009 ,3.5 benzine ,2 cope x3500 leke=7000.
 11. Tirane, shes Filtrat pėr uje teknologjik 120.000
 12. Kontaliter per lende djegese (solar)
 13. Radiator Golf 5
 14. POMPE ITALIANE E RE PER HEDHJE BETONI TE LEHTESUAR. Cmimi okazion 5000 euro
 15. Shiten makineri per riveshjen e gomave
 16. Pjese kembimi,Suzuki TL. Kawasaki WN, Intruder 800, Bmw C1. Etj...
 17. Durres, Shiten pjese Bmw seria 3 dhe 5
 18. Durres, Shitet kompresor per fryerjen e gomave Mercedes Benz50 Euro
 19. Durres, Shiten stopa led per mercedes benz S221 nga viti 2005-2013, 130 Euro
 20. DVD Navi 7 inch +Kamera VW Golf Passat Touran etj
 21. NAVI, DVD 8 inch Touchscreen + Kamera per VW,Skoda,Seat
 22. NAVI, DVD 8 inch + Kamera per VW Passat,Golf,Touran,Polo etj...
 23. SUPER CMIM,Tirane, shes Kompjuter Diagnostikues per makina/kamiona DELPHI 13000 lekė
 24. Tirane, shes CD Golf 5/6 4.000 Leke
 25. Durres, POMPA INJEKTORE
 26. Pompist Diesel
 27. Tirane, Shiten ferrota te perparme per audi a8 viti 2010-2017, 50€
 28. Tirane, shes DVD Golf 5/6 4.000 Leke
 29. Durres, shes pjese makinash
 30. Tirane, shes makine Pjesė pėr Volkswagen Passat B 5.5 2002 Viti 2002, 1 Leke
 31. Tirane, shes xhip Volkswagen Tiguan R-Line per pjese Viti 2010, 1 Leke
 32. Tirane, sherbime per makinen
 33. Tirane, shes makine Volkswagen Passat B7 viti 2012 per pjese Viti 2012, 1 Euro
 34. Pastrim Feneresh
 35. Erresimi i Xhamave
 36. Pastrim Kondicioneri
 37. Mbushje me gaz AC
 38. Tirane, shes makine Tė reja: Dorezė dere e brendshme shoferi Viti 2000, 1 Leke
 39. Tirane, shes makine Audi A3 benzinė i per pjese Viti 2002, 1
 40. Tirane, shes makine Kornizė kase kasetofon navi Benz W203 Viti 2002, 1 Leke
 41. Tirane, shes makine Bobinė pėr Volkswagen, Audi, Skoda, Seat Viti 2020, 1 Leke
 42. Tirane, shes makine Volkswagen Touran viti 2005 1.6 FSI Viti 2005, 1 Leke
 43. Adaptor Marrės AUX-Bluetooth 3.5 mm Per Makine
 44. Mbajtėse celulari me magnet pėr makinė
 45. Tirane, shes makine Volkswagen Golf 6 viti 2011 2.5 benzinė Viti 2011, 1 Leke
 46. Tirane, shes makine Ēelės dritash me auto pėr Volkswagen 1 Leke
 47. Tirane, shes makine Ford Fusion viti 2005 per pjese kembimi Viti 2005, 1
 48. Tirane, shes makine Pasqyrė e re elektrike pė Golf 4 3.000 Leke
 49. Tirane, shes makine Toyota Yaris viti 2007 pjese kembimi Viti 2007
 50. Tirane, shes makine Toyota Yaris viti 2003 pjese kembimi Viti 2003, 1 Leke