PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pjese kembimi & Aksesore & kerkesa per blerjePages : 1 [2] 3 4 5 6

 1. Tirane, Shiten Pjese te ndryshme per Rexton 2.7 XDi 2005 Nafte automatike
 2. Tiranė, shes pjesė tė reja origjinale nė super ofertė pėr makina Hyundai, Galloper, Kia, Lada
 3. Marr porosi per autobuza urban dhe interurban te viteve 2002-2010. Me cmime fantastike
 4. Tirane, shes Impiante me hidrogjen 2500-3500cc -> 840€ 945 Euro
 5. Tirane, shes Impiant me Hidrogjen per 1250-1400cc 560 Euro
 6. Tirane, shes Impiante me hidrogjen 200-2500cc -> 840€
 7. Tirane, shes Impiante me hidrogjen 1400-200cc -> 630€ 630
 8. Tirane, Impiantin me Hidrogjen
 9. Tirane, shes cels sinjali,majtas-djathtas,drita te gjata... Viti 1999, 10 Euro
 10. Tirane, shes sensor gazi Viti 1999, 10 Euro
 11. Tirane, shes karborator elektrik Viti 1999, 20 Euro
 12. Tirane, shes xhip BMW Shitet amortizatore 400 Leke
 13. Mirdite, Kerkoi te blei nje piru 2 tonsh e siper ne gjendje te mire pune
 14. Tirane, shes makine Navigator Universal TouchScreen 7" Viti 2017, 20.000 Leke
 15. Pjesekembimi origjinale gjermane
 16. Tirane, shes Deprator ajri VW Golf 5
 17. Tirane, shes Leke
 18. shes Freksion
 19. Tirane, shes Floumeter Renault
 20. Tirane, shes makine
 21. Tirane, shes makine
 22. Tirane, shes makine 1. Deprator ajri Ford Galaxy, Volkswagen Sharan 2. Deprator
 23. Tirane, shes makine
 24. Tirane, Shitet Pasqyre X5 E70 ose X6 E71 e thjeshte BMW, 80 Euro
 25. Tirane, shes Tapiceri makine Mercedes-Benz Viti 1998, 130 Euro
 26. Tirane, shes Sensor Parkimi S CLASS W221 BMW, 70 Euro
 27. Tirane, shes Llampe Xenon per makine tip BMW, 70 Euro
 28. Tirane, Shitet Pasqyre X5 E70 ose X6 E71 me opsionin antiverbim, krahu i majte BMW, 170 Euro
 29. Tirane, shes Elektromotorre Pasqyre X5 E70 ose X6 E71, 80 Euro
 30. Tirane, shes Sensor Parkimi per BMW X6 F16, 50 Euro
 31. Tirane, shes makine Parakolp Citroen C4
 32. Tirane, shes pajisje I bere vete 20.000 Leke
 33. Tirane, shes makine BMW Pjese kembimi Mercedes-Benz Audi BMW Viti 2008, 10 Leke
 34. Tirane, shes makine Parakolp Volkswagen Sharan
 35. Tirane, shes makine Renault Megane pėr pjesė
 36. Tirane, shes makine Parakolp Ford Fiesta
 37. Tirane, shes makine Motorrė tė tė gjithė llojeve pėr krik xhami
 38. Tirane, shes pjese kembimi per Fiat Scudo viti 94_2005
 39. Tirane, shes makine Pjesė tė ndryshme, ēelėsa dritash, butona xhamash, airbag
 40. Tirane, shes piese kembimi Mercedes-Benz 150 Euro
 41. Durres, ofroj makine GENI SERVICE IMPIANTE GAZI 0
 42. Durres, ofroj Impiante GAZI Auto Servis GENI
 43. Tirane, shes makine 1. Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzinė
 44. Tirane, shes Airbag timoni pėr Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Wha
 45. Tirane, shes Kasetofonė tė tė gjithė llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber
 46. Tirane, shes Timonė nga tė gjithė llojet
 47. Tirane, shes 50 Leke
 48. Elbasan, shes bateri kamioni 2 cope 12 v 100 Ah 15.000 Leke
 49. Tirane, shes Pasqyra pėr tė gjitha markat dhe modelet
 50. Kurbin, kerkoj pjes kembimi per lupo 3l. komplet grupin e marshit Volkswagen Lupo 1.2 Tdi 3l Viti 2001,