PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : [1] 2 3 4

 1. Tirane, blej Apartamente (Ish parku autobuzave)
 2. Tirane, blej Apartament 2+1 deri ne 60000€ (Ish parku,vasil shanto)
 3. Tirane, kerkoj Hyrje apartamenti
 4. Tirane, kerkojme - objekte me qera apartament 80 m² 400 Euro (ish parku)
 5. blej shtepi te demtuar nga termeti ne fshatrat rreth Tiranes
 6. Tirane, kerkoj Apartamente (Ish parku autobuzave)
 7. Tirane, Kėrkoj tė blej apartament nė Tirane me ēmim maximal 55 000 € (rreth unazes se vogel)
 8. Tirane, marr me qera Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera
 9. Kerkojme apartamente / shtepi me qera per SHTETAS TE HUAJ per afat te gjate kohor (Blloku, Qender, Zogu I Zi, Don Bosko)
 10. Tirane, kerkoj apartamente (ish parku)
 11. Kerkoj apartamente per blerje ne zona te ndryshme te Tiranes
 12. Durres, marr me qera 1+1 te mobiluar
 13. Shqiperi, njoftim RIVLERESIMI I PASURIVE TE PALUAJTSHME
 14. Tirane, kerkoj Apartamente
 15. Tirane, marr me qera kerkoj banese me qera (rruga e elbasanit ose tek ushtari i panjohur)
 16. Tirane, Kerkojme Apartament Per Blerje (Komuna e Parisit)
 17. Tirane, ndarje qeraje me vajze apartament 2+1 Kati 2,
 18. Sarandė, ndėrroj Apartament 1+1, me apartament nė Tiranė
 19. Tirane,kerkojme - objekte me qera
 20. Kerkoj Apartament per blerje deri ne 60 mij euro ne zonen e Vasil Shantos.
 21. Tirane, ftese per oferte Objekt Banimi
 22. Tirane... Shes ....nderroj 1000 m2 toke
 23. Tirane, marr me qera apartament
 24. Durres, Nderroj Toke (Mali i Robit)
 25. Tirane, nderroj Apartament (Zogu i zi)
 26. Tirane, marr me qera Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera
 27. Kėrkoj apartament me qira, kudo nė Tiranė
 28. Tirane, Kerkoj kolege te ndaj qirane Estetik, parukeri
 29. Tirane, ndarje qeraje ambjent biznesi Kati 1, 20 m² 300 Euro (Ibrahim Rugova)
 30. Kerkese per marrje me qera Ambjent pėr zyra dhe magazinė. (Tiranė)
 31. Kruje, kerkoj
 32. SHKEMBEJ PASURI - AP DURRES apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 500 (LAGJIA 13- PLAZH DURRES - HOTEL ADRIATIKU)
 33. Tirane, shes lokal (Lloto-Bar-Kafe) (Rr. Bardhok Biba pas 15 kateshit)
 34. Kerkoj te marr me qira ambient per Lavazh dhe Parking,ne Tirane
 35. Tirane, okazion Ambjent (Dritan Hoxha)
 36. Tirane, Kerkoj Apartament me qeraderi ne 30.000 Leke
 37. Gjirokaster, kerkoj Shtepi (18 shtatori)
 38. Tirane, blej Toke,truall me ose pa objekt
 39. Tirane, blej Garazh (Rruga elbasanit)
 40. Tirane, blej
 41. Tirane, blej
 42. Tirane, kerkoj
 43. Tirane, blej
 44. Tirane, kerkoj
 45. Tirane, marr me qera Ambjent biznesi
 46. Tirane, blej
 47. Tirane, marr me qera AMBJENT PER ZYRE (BLLOK OSE QENDER)
 48. Tirane,kerkoj ambjent per zyra me qera me fasad xhami ne rruge kryesore 60m2
 49. Tirane, marr me qera
 50. Tirane, kerkohet KERKOJ APARTAMENTE PER BLERE