Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrim

cdo lloj kerkese per ambjente banimi, biznesi, truall etj.. si dhe sherbime te ndryshme ne kete fushe

Filters

Nga pervoja jone, per te shumfishuar ne maksimum shikueshmerine, per rrjedhoje suksesin ne shitje, me poshte gjeni disa funksione qe, ne fakt, te...
Tirane
Kerkese Urgjente!!! Kerkohet Vile 3 kateshe per Blerje. E pershtatshme per Turizem Dentar. Zonat: -Komuna e parisit -Myslym Shyri -Rruga e...
Jemi kompani, qe blejme prona, apartamente dhe dyqane me cmim okazion. Vetem ne zona te mire te Tiranes. Te gjithe ataqe jane te interesuar per te...
I. Shesim prona te patundshme ne bregdet. Palase, Green Coast, Green Village, Marina Vlora Gjiri i Lalzit, Tirane. II. Shitet Vile+...
Blej Apartamente , Dyqane , Garazhe me pagese direkt kesh që shiten me cmim Okazion ne Tirane. Diskutojme cdo variant tjetër te ofruar nga ju...
Tirane
NE PO KERKOJME DYQAN SHOW ROOM PER BLERJE 60-100 M2 Zona: Unaza prane Tregut te Medreses,Myslym Shyri Numer Kontakti: 0696734461 Cel. ...
Tirane
Privat kerkoj apartament per te blere 2+1 ose 3+1 kati i katert e siper, mundesisht me dy tualete dhe te pakten njeri me dritare. Zona e...
Tirane
Kërkesë URGJENTE Kerkoj Apartament 1+1 Allias. PAGESA CASH. BUCHET ZONE. Cel. : 0674131031
Durres
Shesim apartament në Plazhin e Golemit - Me sip. 72 M2 neto - Me çertifikatë pronësie. - Ndodhet në katin e 3-te banim. - Ka orientim Jug-perëndim...
Sarande
Kerkoj blerje apartamenti ne Sarande hyrje 2+1 me hipoteke cmimi max deri ne 80.000 Euro. Zona rruga e katert dhe e peste. Cel. : 0698114240 Cimi
Tirane
Kerkoj apartamente per shitje ose qera ne Yzberisht ose Astir 0692389577 Cel. : 0692389577
Deshiron ti bashkohesh komanise me te madhe imobiliare shqiptare? KY ESHTE SHANCI YT! Aplikoni tane per t'ju bashkuar skuadres sone te...
Tirane
Privat kerkoj apartament me qera 2+1 ose 3+1, pallat e ri me ashencor, i pershtatshem per 6 persona (4 femije) dhe mundesisht me dy tualete. Zona...
Kerkoj ambient per zyre sherbimesh minimumi 25 m2 e pajisur me tualet. Zona e preferuar: Rruga e Durresit, Rruga Mine Peza, Rruga e Kavajes...
Tirane
Kerkohet ambient me qera, per linje prodhimi faqe kepucesh. Sip. 4.500 m2 deri ne 6.000 m2. Cel. : 0683820291
Shoqeria "Bama" shpk, e cila prej 25 vitesh, operon ne Shqiperi, kerkon nje ambient biznesi mbi 4500 m² deri nr 6000 m². Cel. : 0355 68 382 0291
Vlore
Kerkese urgjente Kerkohet Apartament per Blerje Apartament 1+1 Faze karabina Orikum Nese dispononi nje te tille : Cel & WhatsApp Cel. ...
Tirane
Kerkoj Apartament me Qera 1+1 / 2+1 ne Tirane Cel. : 0692145452
---sipas alfabetit----
Zona/Rruga : Ali Demi Shkoze 500 m² Shes ose nderoj me διαμέρισμα 450μ.κατρ. με ipoteke Shitet Mbi uzinen e autotraktoreve Με ιπότεκε...
Fier
Interesohemi per te bler ap 2+1 FIER deri kat 3 pallat ekzistues BUXHETI 30.000euro buxhet cash Cel. : 0686185165
Tirane
Kerkohet dhome frigoriferike ne tirane Siperfaqja mbi 14 metra Cmimi maksimal deri ne 400 euro ne muaj Cel. : 0692868849
Tirane
Kerkoj te blej apartmanet 2+1 ne zonen e Brrylit ne pallat me ashensor dhe garazh, minimumi 90m2, me dhe pa certifikate. Maksimumi 140 mije Euro...
Pogradec
Kërkoj të merr me qera një apartament i mobiluar per dy muaj (04./05.2024.) Jam të interesuar për në Pogradec, Korce, Gramsh por edhe fshatrat...
Tirane
Jemi te interesuar te blejme truall midis 400 - 600 m2, te pozicionuar ne zonen e Saukut te Ri ose ne Farke te madhe. Prona duhet te kete...
Tirane
Jam individ, jo agjensi. Toka duhet te kete kushtet e meposhtme: Te jete ne nje nga zonat: Farke, Mjull-Bathore, Sauk i ri, Sauk i vjeter, ose...
Tirane
Kërkojmë të marrim me qera një shtëpi private një-katshe me oborr dhe të pa mobiluar. Jemi të interesuar për në Tiranë, por edhe fshatrat përreth...
Tirane
Kerkoj apartament ne Tirane me cmim okazion. Te jete ne zonat: Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo, Bllok, Qender, 21 Dhjetori, Zog i Zi, Rruga...
Durres
Kerkohet nje familje, preferohet burre + grua qe te jetoje ne nje vile ne Manze, Durres. Familja do te jete e punesuar. Kushte shume te mira...
Back
Top