PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera & LaptopPages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

 1. Tirane, Shitet Super Lenovo
 2. Tirane, shes Hard disk TOSHIBA 65 Euro
 3. Tirane, shes Printer Termik 75 Euro
 4. Tirane, shes KABINA DUSHI ME POROSI 1
 5. Tirane, okazion Laptop Hp 170 Euro
 6. Tirane, okazion Laptop Hp 180 Euro
 7. Tirane, shes Play Station X BOX ONE S 300 Euro
 8. Antivirus 1 vit mbrojtje 2.500 Lek Pėrshpejtim 2.000 Lek
 9. CPU Support AM4 25 Euro
 10. Tirane, shes ushqyes 30 Euro
 11. Elbasan, shes Play Station PS4 15 Euro
 12. Laptop LENOVO T430S SUPER PARAMETRA-SUPER OFERTE Me ssd 240gb
 13. Super oferte cmimi me i mire ne treg HP Zbook 15 G2 299euro
 14. SUPER LAPTOP 2-in-1 SUPER PARAMETRA--SUPER OFERTE! 399 euro
 15. Super Gaming Laptop HP Pavilion ne oferte fantastike! 849 euro
 16. Tirane, shes Laptop victus15-FA0031 849 Euro
 17. Tirane, shes Laptop Laptop Asus i7 + Monitor Dell 22 inch 500 Euro
 18. Tirane, shes LAPTOP APPLE
 19. Tirane, shes Laptop Laptop Laptop Asus i7 + Monitor Dell 22 450 Euro
 20. Tirane, shes Tablet Samsung galaxy Tab A 10.1 inch 7000 Leke
 21. Tirane, shes iPad Ipad Air 4 64gb 380 Euro
 22. Tirane, shes Laptop imac 1 Euro
 23. Tirane, shes Laptop LENOVO 110 Euro
 24. Tirane, shes Laptop Dell 185 Euro
 25. Tirane, shes Play Station Ps4 Standart 250 Euro
 26. Tirane, shes Play Station Ps4 Slim 265 Euro
 27. Tirane, shes pajisje Xiaomi 225 Euro
 28. Tirane, okazion Laptop lenovo thinkpad l15 899 Euro
 29. Tirane, shes 199 Euro
 30. Tirane, shes PC+Monitor HP Elite 250 Euro
 31. Xiaomi Mi Stick 4k / FHD 7.000 Leke
 32. Pjese per pc te ndryshme
 33. Tirane, shes iPad Logitech Create keyboard ( Ne kuti i pa hapur )
 34. Tirane, ofert CPU XEON CPU +50 cope
 35. Tirane, shes Grafik card Pjesė tė reja pėr PC
 36. Fisha VGA per PC - 1euro
 37. SMART BOARD per shkolla dhe zyra. Produkte profesionale me cmime shume te arsyeshme.
 38. Tirane, ofroj
 39. Tirane, shes Apple Ipad generation 9 25.000 Leke
 40. Durres, shes cel android REDMI 5.000 Leke
 41. Durres, shes cel NOKIA 500 Leke
 42. Durres, shes Tastjer Genius dhe maus 500 Leke
 43. Tirane, shes Toner OKI, Toshiba, Kyocera, Sharp, Lexmark 1 Leke
 44. Tirane, shes Toner OKI, Toshiba, Kyocera, Sharp, Lexmark 1 Leke
 45. Shkoder, shes PC+Monitor 30.000 Euro
 46. Tirane, shes Tabele mesimore
 47. Tirane, shes Play Station Controller per PS5 i ri ne kuti 7.500 Leke
 48. Tirane, shes APPLE Macbook Pro Retina 13inch 380 Euro
 49. Tirane, shes Laptop APPLE 220 Euro
 50. Tirane, shes Apple Iphone xs max 250 Euro