PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mobilje



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes Mobile Farmacie 1 Leke
 2. Elbasan, shes Kend 3x3 50.000 Leke
 3. Tirane, Shiten Abazhure,kolltuqe dhe tavolina.
 4. Tirane, blej Blej mobilje te perdorura 0697891208
 5. Tirane, shes Shiten 2 bilardo italiane galiardo ne gjendje te mir te komp 100.000 Leke
 6. shes Karrige zyre me rrota 6000 Leke6
 7. Tirane, shes Shes Kend dhe Tavoline Mesi 30.000 Leke
 8. Tirane, shes Shes Kend dhe Tavoline Mesi 25.000 Leke
 9. Tirane, Shes 4 kolltuqe
 10. Tirane, shes shes tavoline zyre 50 Euro
 11. Durres, shes Shese tavolin dhe mobilje per Tv 6.000 Leke
 12. Durres, shes Shes Kolltuk Lekur, ngjyre kafe e erret 6.000 Leke
 13. Tirane, Shes Kend dhe Tavoline Mesi 25.000 Leke
 14. Ąltini blejme mobilje te perdorura cel 0682120053
 15. Vlore, shes objekt 2kat 10 dhoma-300.000 eu. Euro
 16. Tirane, shes Dollap+Portmonto 12.000
 17. Tirane, shes Mobilje Dhome Gjumi 10.000 Leke
 18. Tirane, shes Tavolina Karrige, Komodina Krvat Garderobe Dollap nga 1000 lek Copa ose 220.000 Lek Komplet
 19. Tirane, shes karrige 30 Euro
 20. Tirane, shiten mobiljet dhe pajisjet per call center 4.500 Euro (Astiri)
 21. Tirane, shes Tavoline Zyre 8.000 Leke
 22. Tirane, blej Blejme mobilje te perdorme guzhina dhoma gjumi kende tavolina me karike divane dyer dritare etj cel 0684022822
 23. Tirane, kerkoj KARRIGE PORTATIVE te perdorura
 24. Tirane, shes Tavolin mesi 2.000 Leke
 25. Tirane, shes Dollap Zyre 10.000 Leke
 26. Tirane, shes Tavoline Zyre 6.000 Leke
 27. Tirane, shes Tavoline Zyre 4.000 Leke
 28. Durres, Shes karrige, kolltuqe dhe Cadra (Tek stacioni I trenit)
 29. Tirane, shes DOLLAP 3mX3m, ETAZHER TELEVIZORI, BUFE KUZHINE, TAVOLINE E GJATE, KOMODINE ME PASQYRE, LAVATEST, DOLLAP KEPUCESH
 30. Tirane, shes Karrige 40 Euro
 31. Tirane, shes Shes dy tavolina 25.000 Leke
 32. Tirane, shes Kolltuqe 40.000 Leke
 33. Tirane, shes shiten korzina me ndricim per reklama 10.000
 34. Tirane, shes Tavolina pune per zyra 7.000 Leke
 35. Tirane, shes Shes paisje Parukerie
 36. Tirane, shes Paisje Estetike,Masazhi,Fizoterapie
 37. Vlore, shes Bufe 25000 Leke
 38. Tirane, shes SHES KUZHINE 45.000 Leke
 39. Tirane, shes Set divanesh 3+1+1 thuajse te reja 40.000 Leke
 40. Lushnje, shes frigorifer 2.200 Euro
 41. Tirane, shes Tavolinė me palosje 5.000 Leke
 42. Tirane, shes Tavoline 15.000 Leke
 43. Tirane, Shes krevat marinar pothuajse i ri 12000 Leke
 44. Tirane, shes Tavolina pune / tavolina kompjuteri 2.000 Leke
 45. Korce, Shitet tavoline televizori ne gjendje shume te mire 15000 lek
 46. Korce, shitet tavoline mesi ne gjendje te mire 6000 leke
 47. Korce, Shitet kend salloni + 1 kolltuk tek. ne gjendje shume te mire 45000 lek
 48. Tiran , BLEJ ELEKTROSHTEPIAKE DHE MOBILJE TE PERDORURA cel:0697518843
 49. Tirane, shes Tavolina e karrik te larta per lokal 7.000 Leke
 50. Tirane, shes Shes set kolltuqe, Okazion!! 20.000 Leke