PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 [5] 6 7

 1. Tirane, shes Mobileri me porosi xhemsi 17
 2. Tirane, shes Mobileri xhemsi 1.111 Leke
 3. Tirane, guzhina te gjitha llojeve sipas deshires tuaj cmimet fillojne 180 mij leke / Meter linear
 4. Tirane, ofroj Mobilje per zyra 180
 5. Tirane, shes Shes tavoline xhami 5.500 Leke
 6. Tirane, shes Kėnd Divan 300 Euro
 7. RAFTE per Supermarkete, dyqane, magazina, fasoneri, fabrika, etj
 8. Makineri per prerjen e drurit
 9. Fier, shes RAFTE 200 Euro (Rr. Petro Sota, Fier)
 10. Tirane,blejme mobilje te perdorura dhe shesim te reja !
 11. Tirane, shes krevat + dyshek 30.000 Leke
 12. Tirane, shes tavoline me 6 karrike 400 Euro
 13. Tirane, shes Kredence 500 Euro
 14. Tirane, shes akuarium 35.000 Leke
 15. Plazh-Durres, shes Soxhorno Italiane 700 Euro
 16. Plazh-Durres, shes Dhome gjumi Italiane 1.000 Euro
 17. Tirane, shes Pod raft 15.000 Leke
 18. Tirane, shes Shiten 4 komodina zyre ngjyre e bardhe 15.000 Leke
 19. Tirane, shes Shiten 4 karrige lekure ngjyre e verdhe 9.600 Leke
 20. Tirane, shes Set Tavoline ngrenie me 7 karrige 18.000 Leke
 21. Tirane, shes TAVOLINA PUNE Dromeas permasa 140*80 12.000 Leke/secila
 22. Tirane, blej Blejme mobilje te perdorura 0685555888 BLEJME mobilje te perdorura me cmime te mira si dhoma gjumi dollape guzhina kende tavolina me karrige dyer dritare ELEKTROSHTEPIAKE ETJ nr 068555588
 23. Tirane, shes Trine krevati tek 1.500 Leke
 24. Tirane, shes Shes tavoline ngrenie me 6 karrige 18.000 Leke
 25. Tirane, shes Raft mbi krevate 3x2 me lartesi 1 m 10.000 Leke
 26. Shkoder, shiten mobilje per parukeri
 27. Tirane, shes komodine zyre 8500 lek
 28. Tirane, Shes abazhur aeroplan per tavan 3'990 Leke
 29. Tirane, jap me qera Tavolina & Stola & Podiume me Qera 4 Euro
 30. Tirane, 0685555888 BLEJ mobilje te perdorura me cmime te mira si dhoma gjumi dollape guzhina kende tavolina me karrige dyer dritare ELEKTROSHTEPIAKE ETJ nr 0685555888
 31. Tirane, shes Divan 250 Euro
 32. Tirane, shes Shitet komodine televizori dhe tavoline 17.000 Leke
 33. Shiten per arsye rinovimi: rafte per butik rrobash te reja bashke me aksesoret perkates.
 34. Plazh-Durres, shes Mobilje 2 Divane 10.000 Leke
 35. Tirane, Shiten pajisje parukerie,ne gjendje shume te mire funksionale
 36. Tirane, shes Krevat Dru origjinal 5.000 Leke
 37. Tirane, shes DIVAN CILESOR 40.000 Leke
 38. Tirane, shes Shiten mobilje zyre
 39. Tirane, ofroj 300 Leke
 40. Tirane, shes dollap 20.000 Leke
 41. Tirane, shes Shiten karrige tavolina per bare dhe lo 45.000 Leke
 42. Tirane, shes Shiten set Divanesh shume pak te perdoru 35.000 Leke
 43. Tirane, shes banak per biznese me gjatesi rreth 5m 8000 Leke (“5 Maji”)
 44. Tirane, okazion Shes mobilje zyre
 45. Tirane, shes SET DIVANESH 3+3+1 85.000 Leke
 46. Ore muri antike me kurdisje
 47. Tirane, shes Dyshek 200×180 cm 10.000 Leke
 48. Tirane, shes Tavoline zyre 100 Euro
 49. Kolltuqe 25.000 leke
 50. Tirane, shes shiten mobilje butiku 150.000 Leke