PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes Divane 40.000 Leke
 2. Tirane, blej mobilje tė pėrdorura dhe elektro shtėpiake tė ndryshme cel 0684022822
 3. Tirane, blejmė mobilje tė pėrdorura si dhe elektro shtėpiake cel 0695333366
 4. Tirane, shes Tavoline 7.000 Leke
 5. Kurbin, shes DHOME GJUMI 500 Euro
 6. Kurbin, shes SHITET MOBILJE DRURI 150 Euro
 7. Tirane, shes Shes Dere te Blinduar Italiane te Re 30.000 LEKE
 8. Tirane, shes Shiten Rafte druri dyqanesh/marketesh 5.000 Leke
 9. Tirane, shes Shes ekspozitor per dyqane 3.000 Leke
 10. Tirane, shes Shes dere xhami ne gjendje shume te mire 10.000 Leke
 11. Tirane, shes Dollap modular me 3 pjese 22.000 Leke
 12. Tirane, 0683311113 Blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, kolltuqe, karrige, kundrabufe etj
 13. Tirane, shes Shiten rafte metalike dhe mobilje per arredim dyqani
 14. Tirane, shes Teknograf, tavoline vizatimi per arkitekte/inxhiniere 15.000 Leke
 15. Lezhe, Shiten komplete kolltuqesh e tavolinash per lokal.
 16. Fier, shes minibar 35.000 Leke
 17. Fier, shes mobilje lokali 25.000 Leke
 18. Fier, shes frigorifer 50.000 Leke
 19. Fier, shes set tavoline lokali 10.000 Leke
 20. Fier, shes dy sete tavoline lokali 35.000 Leke
 21. Tirane, shes Tavolin mesi, e perbere nga dru dhe mermer 7.000 Leke
 22. Diber, oferte OFERTE 500 lek copa kapake druri italiane per guzhina Leke
 23. Tirane, shes Shes moblije dhe pajisje call centeri -kompletuar
 24. Tirane, shes Piktura
 25. Tirane, shes Piktura, grafike.
 26. Tirane, shes tavolina dhe karrige 15.000 Leke
 27. Tirane, Shiten 30 postacione te reja, Tavolina / Postazione per Call Center / Internet Cafe 450 Euro
 28. Tirane, shes Tavoline
 29. Tirane, shes kervat femijesh 10.000 Leke
 30. Tirane, shes tavoline 4.000 Leke
 31. Tirane, shes tavoline 10.000 Leke
 32. Tirane, shes shtepi private 300 Euro
 33. Durres, shes Dollap rrobash me shine shume pak i perdorur 20.000 Leke
 34. Tirane, okazion Kend 100.000 Leke
 35. Tirane, shes Kelltuk 35.000 Leke
 36. Tirane, shes tavilone mesi, model i ri, shume pak e perdorur 5000 leke te reja
 37. Tirane, shes Kolltuqe dhe karrike. 25.000 Leke
 38. Tirane, shes Dhome gjumi 50.000 Leke
 39. Tirane, shes Tavoline Ngrenie + 4 karrike 1.100 Euro
 40. Tirane, shes Lavatest per Parukieri ( i paperdorur) 50.000 Leke
 41. Tirane, shes Mobilje per TV 5.000 Leke
 42. Tirane, shes Tavoline mesi 7.000 Leke
 43. Durres, shes Kolltuqe 10.000 Leke,i diskutuehem
 44. Tirane, shes Dyshek dopio 1.60 x 1.90 + susta, 15.000 Leke (eshte perdorur rreth 1 vit, eshte blere 500 mij leke)
 45. Tirane, shes Shes dy kolltuqe plus tavoline mesi 10.000 Leke
 46. Tirane, shes Divan modern 80.000 Leke
 47. Tirane, shes Okazion!Moblije per zyra me 1 muaj perdorim! 288.000 Leke
 48. Tirane, shes Krevat dhe komo per femije 0-6 vjec 29.000 Leke
 49. Tirane, Mobilje dhe pajisje lokali per 900.000 Leke
 50. Tirane, Shesim dhe blejme mobilje te perdorura, si: dhoma gjumi, kolltuqe, kende, minibare, guzhina etj