PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Berat, shes Karrige dhe postacione per call center 35.000 Leke
 2. Vlore, shes Kredenc,mobilje salloni.
 3. Tirane, shes Kolltuqe per lokal 12.000 Leke
 4. Tirane, shes Dhome gjumi femijesh Italiane 33.000 Leke
 5. Tirane, shes Minibar & bibloteke 27.000 Leke
 6. Tirane, shes Tavoline ngrenie 3.000 Leke
 7. Tirane, shes Karrige Bari 3.000 Leke
 8. Elbasan, shes Krevate Marinari 11.000 Leke
 9. Elbasan, shes Dyshek Tek 4.000 Leke
 10. Tirane, shes Pajisje 500 Euro
 11. Tirane, shes Tavoline ngrenieje 10.000 Leke
 12. Tirane, shes dhome gjumi matrimoniale komplet 1.000 Euro
 13. Tirane, okazion Okazion SET KOLLTUQESH, 3+2+1, gjendje shume e mir 400 Euro
 14. Tirane, shes 400 Euro
 15. Tirane, shes Tavoline dhe karrige
 16. Tirane, shes 5.000 Leke
 17. Tirane, shes Pajisje parukerie 1.000 Euro
 18. Tirane, shes Paisje shtepiake , tavolin mesi - buke , ambazhur etj Leke
 19. Tirane, shes Ambazhura & Panorama & Tavolin Televizori Leke
 20. Tirane, shes Dhome gjumi 580 Euro
 21. Tirane, shes Dhome gjumi 480 Euro
 22. Vlore, shes Tavoline me 6 karrike 25.000 Leke
 23. Tirane, okazion Komplete karrigesh 30.000 Leke
 24. Mallakaster, shes Komplet kolltukesh 1.600 Euro
 25. Tirane, shes Dollap per kuzhine ose biznes 700 Euro
 26. Vlore, shes Urgjent! Shes mobilje antike(punim artizanal)
 27. Tirane, shes tavolina zyre
 28. Tirane, okazion kende divanesh
 29. Tirane, shes Karrige 7.000 Leke
 30. Vlore, shes Kredenc 20.000
 31. Durres, shes Dyshek dopio 160*190 10.000 Leke
 32. Tirane, shes Kolltuqe 25.000 Leke
 33. Tirane, shes Tavoline ngrenie 10.000 Leke
 34. Shqiperi, shes Shes Tavolin dhe mbajtese Vere braziliane
 35. Tirane, shes Shes mobilje zyre 800 Euro
 36. Vlore, shes Kredenc,mobilje antike
 37. Tirane, shes Kondrabufe guzhine 100.000
 38. Tirane, shes Kolltuqe 30.000 Leke
 39. Tirane, shes Divane Kend 750 Euro
 40. Tirane, shes Mobilje per dyqan rrobash plus tavoline dhe raft Leke
 41. Tirane, shes Bilardo Gilardino Italiane + Ndicues 150.000 Leke
 42. Tirane, shes MINIBAR - SOXHORNO 25.000 Leke
 43. Tirane, shes krevat femijesh 15.000 Leke
 44. Tirane, shes shes poltron profesional per parukeri 10.000 Leke
 45. Tirane, shes Tavolinė Ngrėnie + 6 Karrige (italiane, nė gjendje perfekte) 495 Euro
 46. Mobileri Erika, Okazion Likujdim malli - 70%
 47. Tirane, shes dhome gjumi dopio 34,000 Leke
 48. Tirane, shes Krevat + Rrjeta + Dyshek (200X180) 650
 49. Tirane, Shes tavoline mesi 7.000 Leke
 50. Durres, shes shitet dhome gjumi 650 Euro