PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 [3] 4 5

 1. Tirane, okazion Shiten te gjitha mobiljet 25.000 Leke
 2. Tirane, shes Mobilje pėr TV 20.000 Leke
 3. Tirane, shes Shes Mobilje 25.000 Leke
 4. Tirane, shes Tavoline ngrenieje + 6 karrige 15.000 Leke
 5. bleje mobilje te perdorura dhoma gjumi guzhina dollape kende etj cel 0682120053
 6. Tirane, shes Shitet tavoline dhe karrige drejtuesi ne 12.000 Leke
 7. Tirane, shes Trapan matrapik BOSCH Professional GCH-2 8.900 Leke
 8. Tirane, shes Shes Rafte dyqani dhe magazine 5.000 Leke
 9. Tirane, shes Tavoline druri Italiane, per zyre 55.000 Leke
 10. Tirane, ofert mobilje te perdorura me cmim te arsyeshm
 11. Tirane, shes 40.000 Leke
 12. Tirane, shes Dyqan / Zyre 55.000 Euro
 13. Tirane, shes Rafte/Mobilje kozmetike 220 Euro
 14. Tirane, Shes mobilje zyre. Tavoline + raft + 4 karrige +1 karrige ergonomike; 40.000 Leke
 15. Tirane, shes KĖND + PUPĖ cilėsorė 55.000 Leke
 16. OKAZION Tirane, shes mobilje zyre per mbyllje aktiviteti ( tavoline me 4 vende pune , tavoline teke, 2 rafte ) 25.000 leke
 17. Tirane, njoftim Mobilime per shtepi, zyra, call centre, klinika dentare
 18. Shiten mobilje / orendi shtepie te reja dhe moderne
 19. Tirane, shes Karrige per tavoline ngrenie (6 cope) 25.000 Leke
 20. Durres, shes Dere e blinduar 20.000 Leke
 21. Tirane, shes Shitet tavoline drejtuesi ne cmim okazio 29 000 Leke e diskutuar
 22. Tirane, OKAZION!! SHITJE MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE 15.000 Euro (Rr. Petro Krocari)
 23. Tirane, transport + montime mobilje, blejme + shesim, mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0682741109
 24. Tirane, shes Tavoline buke + 6 karrike & tavoline mes 22.000 Leke
 25. Vlore, shes Krevat 10.000 Leke
 26. Durres, shes tabelen e dyqanit larte
 27. Vlore, okazion Kabina dushi 5.000 Leke
 28. Durres, shes SET KOLLTUQE NE GJENDJE TE MIR 30.000 Leke
 29. Tirane, blej Mobilje
 30. Tirane, shes Tavoline mesi 4.000 Leke
 31. Tirane, shes kend divanesh 49.000 Leke
 32. Tirane, shes Komo 40.000 Leke
 33. Tirane, shes Minibar 35.000 Leke
 34. Tirane, shes Tavoline 25.000 Leke
 35. Tirane, ofroj Dyshek - Dhurate 0 Leke
 36. Fier, shes Shiten Kuzhina te Reja! 120.000 Leke
 37. Prodhojm karrige dhe tavolina metalike per lokale dhe ambjente. (Me porosi, me shumice dhe pakice)
 38. Tirane, Shes qilim 15.000 Leke
 39. Tirane, shes Mobilje per dhome ndenje nė gjendje shumė te mire 20.000 Leke
 40. Tirane, shes Dhome gjumi per femije 25.000 leke 25.000 Leke
 41. Durres, shes Shiten 2 divane me hapje (dopio) 25.000 Leke
 42. Tirane, Shiten kosha hekuri me rrjete te zinguar qe nuk ndryshken kurre
 43. Tirane, shes Banak lokali 45.000 Leke
 44. Blejme mobilje te perdorme cel 0682120053
 45. Shitet Komplet Dhome Gjumi!!! Nga 78.000 Leke behet 75.000 Leke
 46. Shitet Protmonto, Mbajtese Kepucesh 45.000 Leke
 47. Tirane, shes shtepizen prej druri ne gjendje shume te mire 2.500 Euro
 48. Tirane, shes Tavoline buke 6-8 persona plus 6 karrike 23.000 Leke
 49. Tirane, shes Mobilje sallon bukurie
 50. Tirane, shes 4 divane , dy divane dopio, dy teke. Gjendja shume e mire