PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, shes Shes mobilje per bar kafe karrige + tavolina + banak 100.000 Leke
 2. Tirane,Shiten mobilje zyre me rastin e mbylljes se saj me cmim okazion
 3. Tirane, shes dhome gjumi Leke
 4. Tirane, shes Shes banak bar kafe 90.000 Leke
 5. Vlore, shes Tavolina zyre, tavolina per operatore dhe karrige
 6. Tirane, shes Grila Veneziane te Brendeshme 500 Leke
 7. Shiten mobilje te nje bari
 8. Tirane, shes Set Kashte Punim Artizanal 10.000 Leke
 9. Tirane, shes dhome gjumi Leke
 10. Durres, shes Cristaliere 100.000 Leke
 11. Biblioteke 50.000 Leke
 12. Tirane, shes kend 40.000 Leke
 13. Tirane, shes Dhome gjumi matrimoniale 59.000 Leke
 14. Tirane, shes 2 krevate tek 15.000 Leke
 15. Tirane, shes DHOME GJUMI GJERMANE 90.000 Leke
 16. Tirane, shes karrige+tavolina 120.000 Leke
 17. Tirane, shes Mobiljet dhe paisjet e nje kopshti, jane shum pak te perdorura
 18. Devoll, shes Poltrone 48.000 Leke
 19. Durres, shes Bilardo & ekspres lokali
 20. Tirane, shes Karrige Ortopedike me Rrota (lekure) E PAPERDORUR 100 Euro
 21. Tirane, shes karrike pasije bari
 22. Tirane, shes Shes Mobilje Zyre 40.000 Leke
 23. Tirane, shes Komo bebesh-femije gjatesi 1.5 m vetem 20.000 Leke
 24. Tirane, shes TAVOLINE KOMPJUTERI 50
 25. Tirane, shes Set 3+2+1+1 15.000 Leke
 26. Elbasan, shes Krevate Marinari 8.000 Leke
 27. Tirane, shes Mobilje
 28. Kurbin, shes Vitrine ose Raft 21.000
 29. Tirane, shes pajisje Estetike 300 Euro
 30. Tirane, shes Kend i Ri ne oferte 65.000 Leke
 31. Tirane, shes Portomanto Kepucesh 28.000 Leke
 32. Tirane, okazion Minibar & Soxhorno 54.000 Leke
 33. Tirane, shes dhome gjumi 80.000 Leke
 34. Tirane, shes Tavlina karrige 3.500.000 Leke
 35. Tirane, Realizojme mobilime per shtepi, zyra, call centre, klinika
 36. Tirane, shes Krevat dopio + dyshek 20.000 Leke
 37. Tirane, shes Kend 50.000 Leke
 38. Tirane, shes shes dhome gjumi 80.000 Leke
 39. Tirane, shes Tavoline Manikyri 10.000 Leke
 40. Tirane, shes Dhome gjumi 60.000 Leke
 41. Tirane, shes postacione kompjuteri
 42. Tirane, shes Mobilje Zyre
 43. Tirane, shes karrike tavolina per lokal 1.000 Euro
 44. Tirane, shes KOLLTUK QE HAPET SI KREVAT TEK 200 Euro
 45. Kavaje, shes Mobilie origjinale italiane
 46. Kavaje, shes Komodine per TV 400 Euro
 47. Tirane, shes Kolltuqe 5.000 Leke
 48. Tirane, shes divan 7.000 Leke
 49. Tirane, shes Karrige dhe tavoline kompjuteri 10.000 Leke
 50. Tirane, shes Kėnd Divan 400 Euro