PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

 1. Tirane, Shiten mobilje per dyqan argjendarie 40.000 Leke
 2. Tirane, Shiten rafte per per dyqan 25.000 Leke
 3. Shes kolltuke 10000Leke
 4. shes Komplet Kolltukesh
 5. Tirane, shes Rafte metalike 50.000 Leke
 6. Tirane, shes 1.200 Euro
 7. Tirane, shes Set kolltuqesh per lokale
 8. Tirane, shes Kolltuqe + Tapet + TV 700 Euro
 9. Tirane, okazion Krevat dhe dollap 300 Euro
 10. 0683312510 Blejme mobilje te perdorura si: Dhome gjumi,Guzhina,Kende, Tavolina buke, Etj.
 11. Durres, shes Karrike Parukerie 200 Euro
 12. Tirane, blej
 13. Tirane, shes Dyshek Dopio 12.000 Leke
 14. Tirane, Shiten moblije zyre shume pak te perdorura,
 15. Tirane, blej
 16. Tirane, shes set divanesh 3+2 te reja, 70.000 Leke
 17. Tirane, blej Mobilje te perdorura 0688857831
 18. Tirane, shes Shes tavolina zyre ne gjendje shume te mire 3.500 Leke
 19. Tirane, shes Karrige zyre 1.500 Leke
 20. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura si: Dhoma gjumi, Guzhina, Kende,Etj.
 21. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura si: Dhoma gjumi,Dyer,Guzhina, Kende,Etj.
 22. Tirane, shes Mobilje zyre 45.000 Leke
 23. Durres, shes 10.000 Leke
 24. Durres, shes mobilje 500 Euro
 25. Tirane, shes dollap 5.000 Leke
 26. Tirane, shes Shes banak dyqani dhe rafte hekuri 60.000 Leke
 27. Tirane, Blej mobilje te perdorura
 28. Elbasan, oferte per shire Kuzhine te kompletuar , me punim shume cilesor, Cmimi (129.000 Lek/ te reja) / I Diskutueshem
 29. Tirane, Shiten kende te reja materjal kamosh me ngjyra dhe masa te ndryshme 45.000 Leke
 30. Tirane, Shesim kuzhina te reja dhe te perdorura me cmime shume te lira 11.111 Leke
 31. Tirane, shes Tavoline Salloni Xham-Dru 6.000 Leke
 32. Tirane, shes Kend 45.000 Leke+ tavoline mesi
 33. Tirane, shes Kolltuqe 3+2+1 8 000 Leke
 34. Durres, shes Dere e blinduar 20.000 Leke
 35. Prodhojme tavolina per call center - back office
 36. Tiranė - Shes Dollap antik, klasik, stili italian
 37. Tirane, shes Divan (set/komplet)
 38. Tirane, njoftim Mobilime per shtepi, zyra, call centre, klinika dentare
 39. Tirane, shes Kend ulje pėr oborr 60 000 lek te reja
 40. Tirane, shes Tavoline 20.000 Leke
 41. Tirane, Shiten rafte pėr biznes me pėrmasa tė ndryshme
 42. Tirane, shes Tavolinė mesi druri 2.000
 43. Tirane, shes krevat ortopedik i komandueshem 400 Euro
 44. Kavaje, shes Kėnd 35.000 Leke
 45. Kavaje, shes Set Divan 15.000 Leke
 46. Tirane, shes Tavoline xhami. 5.000 Lek
 47. Okazion! Durres, shes Dhome gjumi Pothuajse e re
 48. Tirane, shes KĖND + PUPĖ cilėsorė 55.000 Leke
 49. Tirane, shes Tavoline me 4 karrige 9,000leke
 50. Tirane, shes mobilje masazhi 20.000 Leke