• Vlore, shitet apartament 3+1+Aneks+Ballkon, Kati 3, 150 m² 290,000 € (Lungomare)

Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
290000
Apartamenti në shitje 3+1 në Lungomare, Vlore . Me një sipërfaqe prej 150 m2, kjo pronë ofron komoditet dhe elegancë në një vendndodhje të shkëlqyer. Organizimi i tij i brendshëm përfshin tre dhoma gjumi, një sallon të mjaftueshëm për t'u shprehur dhe relaksuar, si dhe një kuzhinë .

Përveç kësaj, apartamenti disponon një tualet të vetëm, të përshtatshëm dhe të dizajnuar me kujdes për përdoruesin. Për të shtuar vlerën e tij, ka një ballkon të madh që ofron një pamje të mahnitshme nga deti, duke e bërë të përshtatshëm për momente të qetësisë dhe relaksimit në ajrin e pastër detar.

Në lidhje me vendndodhjen, apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri, i cili është mireadministruar dhe ka një ashensor të lartë cilësie për të siguruar qasje të lehtë dhe të shpejtë në apartament. Kjo bën që jeta në këtë ambient të jetë më e lehtë dhe më komode për banorët.

Me të vërtetë, ky apartament përfaqëson një mundësi të shkëlqyer për të jetuar në një nga zonat më të preferuara dhe të bukura të qytetit, duke ofruar një jetesë të mrekullueshme dhe një përvojë të paharrueshme banimi.

Cel. : 0682965603
 


WhatsApp
Back
Top