• Vlore, Shitet Apartament 2+1, Rrug Kryesore Albano Romina.

Cmimi Euro
135000
Shitet apartament 2+1, ne zonen ekonomike me te zhvilluar te qytetit te Vlores. Prona pozicionohet ne kryqezim te rruges Albano Romina me Trans Ballkaniken, vetm 5 min me Vlora Marin ne Portin e Vlores, 10 min nga Lungomare, si, dhe 15 min nga Aouroporti i Vlores. Apartamenti eshte i investuar se fundmi nga pronaret dhe ka qen i pa banuar. Gjat kesaj periudhe eshte perdorur vetem per 15 dite pushimesh ne vit. Fale afersis me qendren e qyteti dhe Lungomaren, arrihen lehtesisht te gjitha sherbimet e nevojshme. Me rendesin madhore qe po merr ç’do vit qyteti i Vlores, dhe zhvillimet e pritshme ne drejtim te turizmit, kjo pron eshte nje mundsi e mire investimi.
Organizohet:
• Sallon Ndenjie
• Ambjent Guzhine
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Koridor i Gjer
• Siperfaqe 113m2 Neto/ 125 m2 Bduto
• Kat 6
• E mobiluar
• Ndertim i Ri
• Me Ashencor
• Orientim Perendim
Me dokumentacion te rregullt hipotekor
Per nje vizit ne pron na kontaktoni!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top