• Tirane, shitet REXTON II Viti 2007, 6.900 Euro

Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | Xhip
Viti
2007
Cmimi Euro
6900
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 100,000

Okazion – Rexton II Diesel 4×4 permanente ne gjendje shume te mire teknike me vetëm 100,000 kilometra të vetat të garantuara. Kambio Automatike, sedilie kadife, ESP, TCS, ABS, Airbag, Klimatizator, Disqe Alumini, DVD me dy ekrane, Llaska anesore, ngjyre e zeze metalizate, Makina është shitur e re dhe ka kryer shërbimet në Koncesionar.

Cel. : 0692022833
 


Contact WhatsApp
Back
Top