• Tirane, shitet garazh Kati -1, 36 m² 30.000 Euro (Prane Baletit)

Cmimi Euro
30000
Zona/Rruga :Mihal Grameno

Shitet post parkim.
I vendosur ne katin -1, me nje siperfaqe prej 36,35 m2, pjese e nje pallati.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!


Cel. :0683628050
 


WhatsApp
Back
Top