• Tirane, shitet dyqan Kati 0, 20 m² 1 Leke/m2 (Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë,Shqipëria)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
1
Zona/Rruga : Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë,Shqipëria

Shitet Biznesi me lodra per femije dhe artikuj shkollor.
Adresa rruga Muhamed Gjolleshi Tirane.
Cmimi i diskutueshem.
Nr kontakti +355692040925
Cel. : +355692040925
 


WhatsApp
Back
Top