• Tirane, Shitet Biznesi Bar & food Kati 0, 64 m² (Rr. Dafinave)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Cmimi Euro
18000
Shitet Biznesi Bar & food
Shitet ne gjendje pune, Me klientele te rregullt, zone me levizshmeri te larte dhe me potencial zhvillimi pasi jane ne perfundim shume komplekse banimi perballe. Ndodhet ne mes te shetitores se quajtur Parku 1 km ( Fusha e Aviacionit).
Ambjenti i brendshem eshte Dubleks, me qera optimale e paguar deri ne fund te muajit Korrik 2024.
Ambjenti disponon cader te jeshtme qe eshte ne ambjent publik, biznesi shitet sic eshte bashke me paisjet qe ka,
30+ sete tavolina bashke me karrike, cader e jashtme 64 m2 funksionale me TV 55 inch e ndricuar me tre lloje ndricimi Led bashke me perdet anesore te xhelatines qe mund te hapen e mbyllen sipas stines.
Frigorifer ftohes dhe frigorifer ngrires, dy friteza, dy tostier +aspiratori dhe kompjuer + printer,
Cmimi i diskutueshem, mirepriten Telefonata Serioze,

Cel. : +355682228090
 


WhatsApp
Back
Top