• Tirane, shitet apartament 3 Katshe Kati 0, 625 m² 730.000 Euro (selite)

Cmimi Euro
730000
Zona/Rruga : selite

SHITET VILE
~ 625 M2 NE TOTAL ~ TRUALL 270 M2
~ KATI I PARE I PA MOBILUAR 125 M2
~ KATI I DYTE 3+1+2ballkon I MOBILUAR 125 M2
~ KATI I TRETE I MOBILUAR 3+1+2ballkon 125 M2
~ KATI I KATERT 3+1+2ballkon 125 M2
~ PAPAFINGO 125 M2 2/3 E MBULUAR ME CATI DHE 1/3 E ZBULUAR
~RRUGA DHIMITER PASKO , SELITE
~ CMIMI 730.000 EURO
~ ME HIPOTEKE
~ PLUS GARAZHD
KONTAKTONI 0676722221
ND200

Cel. : 0676722221
 


Contact WhatsApp
Back
Top