• Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 1, 937 m² 138.500 Euro (Teodor Keko)

Cmimi Euro
138500
Zona/Rruga : Teodor Keko

[COLOR=var(--text-primary)][FONT=Söhne]Disponojmë apartament 2+1+Post Parkimi për shitje tek Oasis ResidenceInformacion mbi apartamentin:• Kati i 1• Sipërfaqe apartamentit (neto): 82.2 m2• Sipërfaqe apartamentit (bruto): 93.74 m2Organizimi:• Sallon ndenje• Ambient Gatimi• 2 Dhoma Gjumi• Tualet• BallkonCilësime të tjera• Ndertim i ri i viti 2023, me ashensor• Cilësi e lartë ndërtimi• Sistem kapot• Dritare dopio xham• I pa banuar me pare• Bosh• Disponon post parkimi te perfshire ne cmim ne katin -2• Mundesi edhe per nje post tjeter parkimi me cmim extraZona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për banim.e dua kete pershkrim me emoji


[COLOR=rgba(172,172,190,var(--tw-text-opacity))]

[/COLOR]





[/FONT][/COLOR]
[COLOR=var(--text-primary)][FONT=Söhne][COLOR=rgba(255,255,255,var(--tw-text-opacity))]ChatGPT
[/COLOR]




ChatGPT
[COLOR=var(--tw-prose-body)][COLOR=var(--text-primary)]🏢🌆 [COLOR=var(--text-primary)]Apartament 2+1+Post Parkimi në Shitje te Oasis Residence![/COLOR][/COLOR]
[COLOR=var(--text-primary)]📌 [COLOR=var(--text-primary)]Vendndodhja:[/COLOR][/COLOR]

  • Oasis Residence
[COLOR=var(--text-primary)]📐 [COLOR=var(--text-primary)]Detajet e Apartamentit:[/COLOR][/COLOR]

  • Kati: 1
  • Sipërfaqja Apartamenti (Neto): 82.2 m2
  • Sipërfaqja Apartamenti (Bruto): 93.74 m2
[COLOR=var(--text-primary)]🛋️ [COLOR=var(--text-primary)]Organizimi i Brendshëm:[/COLOR][/COLOR]

  • Sallon Ndenje
  • Ambient Gatimi
  • 2 Dhoma Gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
[COLOR=var(--text-primary)]💎 [COLOR=var(--text-primary)]Cilësime të Tjera:[/COLOR][/COLOR]

  • Ndërtim i Ri në Vitin 2023, me Ashensor
  • Cilësi e Lartë Ndërtimi
  • Sistem Kapot për Komfort Termik
  • Dritare Dopio Xham për Izolim Optimal
  • I Pa Banuar më Parë, Bosh
  • Post Parkimi i Përfshirë në Çmim në Katin -2
  • Mundësi për një Post Parkimi Tjetër me Çmim Ekstra
[COLOR=var(--text-primary)]🏡 [COLOR=var(--text-primary)]Zona dhe Kushtet:[/COLOR][/COLOR]

  • Apartamenti ndodhet në një zonë të preferuar për banim.
[COLOR=var(--text-primary)]🌟 [COLOR=var(--text-primary)]Karakteristikat Kryesore:[/COLOR][/COLOR]

  • Banesë e Re dhe Elegante
  • Ndërtesë e Re me Standardet më të Fundit
  • Ambient i Pa Përdorur më Parë dhe Gati për Banim
  • Siguro Parkim të Sigurt dhe Komod
[/COLOR]






[/FONT][/COLOR]



Cel. : 0692542669
 


WhatsApp
Back
Top