• Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 3, 89 m² 157.000 Euro (LIQENI I THATE)

Cmimi Euro
157000
Zona/Rruga : LIQENI I THATE

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE

Shesim apartament te tipologjise 1+1 ne nje kompleks te ri, PALLADIUM RESIDENCE, ne kodrinen e Liqenit te Thate.

Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet .
Ky kompleks përbëhet nga 5 kate mbi tokë hapesira residenciale dhe 2 katet nëntokë. Eshte nje projekt I cili ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Hyrja dhe dalja nga residenca mbikqyret nga rojet e sigurisë dhe kamerat vëzhguese 24/24.

Struktura e ndërtesës ka një qëndrueshmëri e cila përballon tërmete deri në 9 Balle pasi hekuri i përdorur është i markës Sidenor dhe marka e betonit 300 janë të kontrolluara nga laboratorët e SGS duke garantuar sigurinë, cilësinë dhe rezistencën e materialit. Në këtë mënyrë struktura mban dhe peshën natyrale të godinës dhe i reziston lëkundjeve. Recepsioni në hyrje të ndërtesës do të jetë në dispozicion të banorëve për çdo informacion që do të nevojitet.

Organizimi I Kompleksit:
• Kompleksi do të ketë 94 apartamente në total.
• 88 vende parkimi në total ku në katin nëntokë -2 do të ketë 61 vende parkimi dhe
në katin nëntokë -1 do të ketë 27 vende parkimi.
• Kompleksi do të jetë i pajisur me SPA të brendshme në residencë e cila është e
pajisur me pishinë të brendshme prej 208 m2 me cilësinë më të lartë të ujit dhe
teknologjisë Gjermane Fresnius me përvojë nga AQUAPARK.
• Fitnes me sipërfaqe prej 1500 m2 do të jetë e pajisur me teknologjinë më
bashkëkohore të pajisjeve për trajnim dhe instruktorë profesionistë.
• Gjithashtu në ambjentet e jashtme do të ketë Supermarket prej 333m2 i cili do të
jetë në shërbim të residentëve, si dhe bar kafe brenda dhe jashtë kompleksit.

Per me teper informacione mbi apartamentin apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!



#
Neom85787
#apartament #shitje

Cel. : 355698888802
 


WhatsApp
Back
Top