• Tirane, shitet apartament 1+1+Ballkon, Kati 10, 47 m² 79,000 € (Astir ,rruga teodor keko , Kompleksi Romario)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
47 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 10
Cmimi Euro
79000
Shitet Apartamenti 1+1 , Astir Kompleksi Romario.79.000 euro
Ndodhet ne katin e 10 pallat i ri me ashensor ( kati i fundit).
Siperfaqe neto: 40m2
Siperfaqe totale: 47m2
Organizimi: sallon+kushine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shitet totalisht i mobiluar ne kushte shume te mira bashkohore.
I shtruar me parket.
Sistem Kondicionimi.
Momentalisht i lene me qera ne vleren 400 euro .(Mundesi e mire investimi dhe banimi

Mund te na kontanktoni ne:
📲 +355 69 371 5674
📥 Email: nextdoor.estate1@gmail.com
📍Myslym Shyri,prane intersport

Cel. : +355 69 371 5674
 


Contact WhatsApp
Back
Top