• Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 0, 194 m² 582.300 € (RRUGA KONGRESI MANASTIRIT)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
194 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
582300
Në shitje, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Tiranë, Rruga Kongresi i Manastirit, Rezidenca ASL
Detaje për Zonën:
-Pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme.
-Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor të qytetit.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe 194.1m2.
-Kati 0.
-Viti i ndërtimit 2021.
-Hapsira të dedikuara parkimi.
Organizimi:
Open Space.
Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!
CMIMI 582,300 EURO

Cel. : 0697017107
 


WhatsApp
Back
Top