• Tirane, shesim biznes Kati 0, 240 m² (Bulevardi Bajram Curri)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
32000
Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

EKSKLUZIVE! Shitet Biznesi Bar-Kafe Lounge në Blv Bajram Curri, Perballe Delijorgjit!
Ky lokal me sipërfaqe totale prej 240m2 ndodhet buze rrugës kryesore në Blv Bajram Curri. Ambienti i brendshëm zë 118m2 dhe përfshin rreth 40 tavolina, banak, ngrohës në çdo ambient, kondicioner, dy tualete, një guzhinë të vecuar dhe një depo të vogël. Lokali është investuar plotësisht tetë muaj më parë. Çmimi i qirasë është 140,000 ALL neto,
Biznesi është në gjendje punë me xhiro të konsiderueshme.

Ju lutem kontaktoni për më shumë informacion.


https://www.century21albania.com/property/3180315/shitet-biznesi-bar-kafe-lounge-në-blv-bajram-curri-perballe-delijorgjit-gold84797.html?source=web

Cel. : 0697616512
 


WhatsApp
Back
Top