• Tirane, shes Smartphone Xiaomi Redmi Note 10 Pro 20.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Cmimi Euro
200
🔥 Xiaomi Redmi Note 10 Pro / 6+128 GB, 108 megapixel Kamer(4 kamera), shumë pak i përdorur (i mbajtur vetëm me xham dhe kllëf)


🌟 Ekran AMOLED 6.7"


🔥 BATERI 5.000 mAh, karikues origjinal FAST CHARGING


🌟 Ngjyrë e bardhë akull (perlashent në bojqelli)


🔥 2 karta + memory card


🌟 Android 12 (i fundit)


Cel 0674091373 (vetëm whatsup, jo telefonata se jam në punë)


Çmimi nga 22.000L, në 20.000L


Cel. : 0674091373
 


WhatsApp
Back
Top