• Tirane, shes Shes karroce per Binjake Bugaboo Donkey 1.400 Euro

Shes karroce Bugaboo Donkey 5 versioni per binjake ose femije te moshave te aferta
karroca eshte 2 ne 1, ngjyre e zeze

Ka te perfshire edhe canten e karroces (sic duket tek versioni tek)
Mbulesat kundra shiut
Rrjetat kundra insekteve

Karroca kalohet shume lehte nga dopjo ne teke dhe anasjelltas

gjithashtu opsionale jane edhe dy carseat Cybex Cloud Z2,(secila kushton 200€),
dhe falas me to eshte pershtatesi per karrocen (vetem pershtatesi ka kushtuar 100€).
Gjithashtu kam edhe dy baza isofix Cybex Z2 (edhe kto kushtojne 200€ secila)

komoditeti i tyre eshte qe rrotullohen 360grade cka e bene shume te thjeshte vendosjen dhe nxjerrjen e bebit nga makina.

Karroca eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e perdorur shume shume pak

Cel. : 697071726
 
Back
Top