• Tirane, Shes rroba per femije 2 mije leke kg

Shes veshje per femije 1-13 vjec. Rrobat shiten ne thes dhe permbajne , bluza te trasha dhe te holla, tuta, xhinse, pantallona, kemisha,strece, funde, fustane dhe xhupa. Kush ka deshire mund dhe ti zgjedhe sipas deshires me 50 leke copa.
Te interesuarit mund te me shkruajne ne WhatsApp.
Nr. Tel : 0677386484
 


WhatsApp
Back
Top