• Tirane, shes makine Volkswagen Touran Viti 2016, 16.000 Euro

Tirane
Tipi
makine
Marka
Volkswagen
Viti
2016
Cmimi Euro
16000
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 220000

Shitet Touran 2016 OKAZION
Shitet per arsye mosperdorimi duke qene se kam dy makina. Dokumentat kane mbaruar por qe ne momentin qe do shitet do ja bej une.


Shitet Volkwagen Touran 1.6 TDI (me I te kuqe) 4+1 makina ka 220.000 km origjinale te faktuara. Harxhimi per rruge te gjata 5l super EKONOMIKE. Boja e zeze perle. Targa dhe siguracion te prera.
Opsionet e makines:
-Carplay (Iphone dhe Android)
-Hartat me azhornimin e fundit
-Navigator me ekran te madh 9 inc
-Start/Stop
-Sensor Para-Mbrapa
-Pasqyra elektronike me palosje dhe ngrohje. Kane edhe nje drite led posht qe bejne drite naten kur je duke shkuar per te makina.
-Kamer Parkimi
-Xhama te zinj origjinal mbrapa
-Kamio Automatike DSG me 7 marshe me dy modalitete (Comfort/Sport)
-Pilot Automatik
-Distronic (Mban distance te caktuar nga automjetet dhe ne rast rreziku frenon vete)
-CD/USB/BLUETOOTH/AUX/2 SD CARD
-Gomat e reja 100%
Etj.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet te bera ne Itali. Vaj filtra te sapobera, ferrota te reja, bateri e re, Eshte mbajtur me merak.
Vetem telefonata serioze
Cmimi 16000€
Telefon: 0682026137
Per kete lloj makine cmimi eshte OKAZION


Cel. : 0682026137
 


WhatsApp
Back
Top