• Tirane, shes lokal Kati 0, 1.000 m² 500 Euro/m2 (teodor keko)

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
500/m2
Zona/Rruga : teodor keko

Shitet Biznesi Lokale ne Aktivitiet,ambinet me siperfaqe 1000m2 eshte nje investim i miremenduar ne detaje,eshte projektuar ne nje koncept modern dhe praktik i pershtatur per te gjitha moshat per femije dhe te rritur eshte hapesira e barit ku mund te konsumohet pije,kafe,organizohen party,ditelindje,festa te ndryshme, si dhe hapesira e femijeve per te luajtur ose organizuar diltindje festa per femije me animator te ndryshem,hapesira e madhe e bene te jete nje ambint unik dhe i pershtatshem per plotesimin e nevojave te komunitetit te lagjes eshte nje ambinet i rehatshem dhe per tu punesuar. Lidhjet me rruget kryesore dhe transportin publik e bejne kete ambinet edhe me te favorshem per lagjen.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Cel. : 0696552187
 


WhatsApp
Back
Top