• Tirane, shes Krevati Terapeutik i Nuga Best 1.500 Euro

Nuga Best eshte nje krevat terapeutik i njohur dhe i perdorur ne te gjithe boten.

Krevati Terapeutik i Nuga Best me tourmanium & nano diamant, ndihmon ne permiresimin e shendetit.
Eshte nje krevat multi funksional qe trajton deformimet ne boshtin e kurrizit, skoliozat, hernien diskale, nervin shiatik,
qarkullimin e gjakut, rrit imunitetin, rigjeneron qelizat trupore, eliminon toksinat.
Trajton sistemin nervor, stresin, ankthin,depresionin, migrenen, guret ne veshka, kolitin, mëlçin, reumatizmen, osteoporozen, alergjit, etj ..

Me blerjen e krevatit merrni dhurate dhe rripin masazhues per renien ne peshe.

Shitet per arsye emigrimi.
Cel. : 0696661176
 


WhatsApp
Back
Top