• Tirane, shes kondicioner Kondicioner portativ 12 45.000 Leke

Cmimi Euro
450
Kondicioner portativ, GREE , 6 muaj i perdorur, gjendje funksionale ,ngrohje-ftohje, funksionon dhe me telekomande,

Cel. : 0695345805
 


WhatsApp
Back
Top