• Tirane, shes Karroce per femije 180 mije leke te vjetra

Tirane
Karroce per femije 3 n 1
Karroca e markes Hauck Apollo 4,Gjermane.
Perfshihen karroca,portbebe,soxholino,canta
Karroca ka dhe kosh per pazar dhe sistem frenimi.E perdorur vetem nga nje femije
Bashke me karrocen jepet dhurat kanguri i paperdorur fare.
Vendodhja Ali dem.Tirane

Cel. : +355673566348
 


WhatsApp
Back
Top