• Tirane, shes Jeep Renegade 75th Anniversary Viti 2016, 15.500 Euro

Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | Xhip
Marka
Jeep
Viti
2016
Cmimi Euro
15500
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: automatik
Fuqia KW..: 140
KM..........: 96.590

JEEP Renegade 2.0 Mjt 140CV 4WD 75th Anniversary LIMITED Diesel, KILOMETRA 96.590 te certifikuara nga Jeep !!! Makina e pajisur me Kambio automatike me 9 shpejtësi me bojë jeshile pastel, dritat e mjegullës shufrat e çatisë HARD TOP SUN ROOF
Rrota Jeep BRUNITI 17
Brendësi të timonit shumëfunksional
Sistemit Start and Stop
Kontroll i lundrimit dhe adaptiv të lundrimit,
Kufizues i shpejtësisë
Sensori i presionit të gomave

Radio 7-inç me U Connect
USB USB Hyrja AUX
Ndihmë Navigator Line Sistemi kundër përplasjes
Altoparlantët te asistuar Sensorët e parkimit të pasem ISOFIX
Sediljet e pasme të ndara 2/3 1/3
Kompleti i fryrjes
Kontakt +355682066851
 


WhatsApp
Back
Top