• Tirane, shes biciklete Peugeot 10.000

Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
10000
Ngjyra.....: vishnje

Shetet biciklete qyteti Peugeot! Kjo eshte si per meshkuj dhe per femra. Ne gjendje shume te mire!

Cel. : 0692067543
 


WhatsApp
Back
Top