• Tirane, shes biciklete E-BIKE 26 Nakto 65.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
650
Ngjyra.....: e bardhe

Suuuuper okazion!!!
Shitet biciklete elektrike 26 Nakto me super cmim.
Specifikimet teknike te Nakto 26 ″ Cargo Electric Bike Motor: Motor me shpërndarës të ingranuar 250W
Shpejtësia maksimale: 32 km / orë (20 mph) Diapazoni: 25-50 km (15-30 mi) në varësi të hyrjes së përdoruesit Bateria: 36V 10Ah (360 Wh) Koha e ngarkimit: orët 6 Pesha: 32 kg (70 lb)
Ngarkesa maksimale: 113 kg (250 lb) Frenat: Frenat me rip përpara, freni daulle e pasme Shtesa: Matës i thjeshtë baterie LED, drita e përparme, zile, rafti i pasmë me celes.
Bicikleta eshte ne gjendje perfekte si nga ana teknike ashtu dhe nga paraqitja, eshte akull e re.

Cmimi aktual per artikullin e ri eshte mbi 800 euro.

Cel. : 0682649217
 


WhatsApp
Back
Top