• Tirane, shes biciklete burrash 17.000 Leke

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Cmimi Euro
170
Ngjyra.....: e zeze

Shetet biciklete angleze Dawes. Gjendje e re dhe shume e lehte.

Cel. : 0692067543
 


WhatsApp
Back
Top