• Tirane, shes biciklete BTWIN 125 Euro

Cmimi Euro
125
Ngjyra.....: blu

Biciklete BTWIN origjinale, e lehte, goma te reja, disqe te reja, parafango para mbrapa, shale e rehatshme, frena dhe marrsha te sapomodifikuara!

Cel. : 0699740307
 


WhatsApp
Back
Top