• Tirane, shes biciklete ALPHA TREK 7.000 Leke

Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
70
Ngjyra.....: blu e errët

Shes biciklete ALPHA TREK.
Lloji city bike per djem.
Pere moshen 6-10 vjec.
Bicikleta eshte ne gjendje te mire .
Ne ngjyren blu dhe te zeze.

Cel. : 0684076707
 


WhatsApp
Back
Top